Ładowanie…

BADANIA PRENATALNE

Zacznij eksplorować

Kardiolog Wrocław – poradnia Dla Serca

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca to miejsce, w którym dbamy o zdrowie na najwyższym poziomie. Diagnozujemy i leczymy choroby serca i układu krwionośnego. U nas pacjenci trafiają pod ręce kardiologa z powołaniem i wieloletnim doświadczeniem, którego wiedzy mogą zaufać. Zawsze wykonujemy badania zgodne ze standardami Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Pomagamy w zakresie diagnostyki, konsultacji i leczenia.

Kardiolog Wrocław

Kardiolog Katarzyna Zabrocka z poradni Dla Serca Wrocław

Oferujemy kompleksową opiekę nad pacjentem od pierwszej wizyty po nadzór nad wprowadzonym leczeniem. Zawsze prowadzimy pogłębiony wywiad lekarski i staramy się jak najbardziej poznać wszystkie problemy pacjenta. Oferujemy badania profilaktyczne oraz konsultacje po wypisie ze szpitala, przed zabiegiem operacyjnym oraz dla kobiet w ciąży.

Wykonujemy też badania specjalistyczne jak EKG wysiłkowe, EKG spoczynkowe, USG Doppler, EKG, EKG Holtera. Każdy, kto zgłosi się do naszej poradni, może być pewien, że zostanie otoczony staranną opieką i zrobimy wszystko, aby postawić odpowiednią diagnozę oraz przeprowadzić, go przez proces leczenia.

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
6131421573
REGON
022203944
Siedziba
ul. Kamieńskiego 225/1U
51-124 Wrocław