Ładowanie…

BADANIA PRENATALNE

Zacznij eksplorować

Med-Orth – zakład ortopedyczny Wrocław

buty ortopedyczneJeżeli szukasz miejsca, w którym zakupisz wysokiej klasy, nowoczesny sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny to skorzystaj z oferty sklepu internetowego firmy Med-Orth. Jest to przedsiębiorstwo zlokalizowane we Wrocławiu, a na rynku działające z dużym powodzeniem już od długich lat. Istnieje możliwość zaopatrzenia się w gotowe wyroby, jak i takie, które zostaną wykonane na indywidualne zlecenie pacjenta.

W sklepie online będziesz miał sposobność skorzystać z bardzo bogatej propozycji i zaopatrzyć się na przykład w protezy kończyny zarówno górnej, jak i dolnej, ortezy i wkładki ortopedyczne, czy również w obuwie ortopedyczne. W przypadku kiedy nie masz takiej potrzeby, żeby powyższy sprzęt kupować, istnieje możność jego wynajęcia.

Jeżeli masz taką potrzebę do Twojej dyspozycji jest wypożyczalnia, gdzie znajdziesz chociażby kule łokciowe, łóżka oraz wózki inwalidzkie. Med-Orth zaprasza również do skorzystania z komputerowej diagnostyki stóp. Na miejscu jest także do usług taki specjalista jak lekarz neurolog.

Zakład Ortopedyczny Med-Orth

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8990027389
REGON
930326316
Siedziba
Kościuszki 173
50-438 Wrocław