Ładowanie…

BADANIA PRENATALNE

Zacznij eksplorować

Medycyna estetyczna w Soft Skin Dermaclinic Wrocław

Soft Skin, klinika dermatologii i medycyny estetycznej, to znane miejsce na mapie Wrocławia. Doktor nauk medycznych Elżbieta Wojtowicz-Prus załoźyła to miejsce w trosce o pacjentów, którzy borykają się ze wszelkimi problemami dermatologicznymi. Nowoczesne metody leczenia schorzeń skórnych są możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnych nowinek technologicznych i najwyższej jakości sprzętu. Soft Skin może pochwalić się wieloma osiągnięciami z zakresu skutecznego leczenia takich problemów skórnych jak: łuszczyca, bielactwo, atopowe zapalenie skóry, czy też liszaj twardzinowy i płaski.

Medycyna estetyczna Wrocław

Zabiegi medycyny estetycznej w Soft Skin Wrocław fot.1

Pacjenci cierpiący na nowotwory skóry, w tym te złośliwe, również otrzymają nieocenioną pomocą w tejże klinice. Soft Skin prowadzi konsultacje online dla swoich pacjentów. Blizny i rozstępy wprawiają wiele osób w kompleksy, lecz Soft Skin zna na to sposób. Wykwalifikowani specjaliści leczą blizny i rozstępy przy użyciu dwóch rodzajów laserów. Tym samym możliwe jest usuwanie blizn różnego pochodzenia i to za jednym razem. Soft Skin zajmuje się również chirurgicznym usuwaniem zmian skórnych. Zabiegi przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym, a wszystkie blizny goją się błyskawicznie.

Medycyna estetyczna Wrocław

Zabiegi medycyny estetycznej w Soft Skin Wrocław fot.2

Specjaliści w leczeniu schorzeń dermatologicznych stosują następujące metody - zabieg chirurgiczny, laseroterapia, kriochirurgia oraz elektrokoagulacja. Soft Skin działa kompleksowo - obejmuje pacjentów pomocą psychologiczną. Pyschoterapia ma umożliwić pacjentowi odzyskanie radości z życia i nakierowanie go na prostą życiową drogę. Co więcej w klinice można skorzystać z konsultacji dietetycznych. Dietetycy ukazują pacjentom, jak właściwie się odżywiać i jak podejmować słuszne decyzje w kwestii żywienia.

Medycyna estetyczna Wrocław

Zabiegi medycyny estetycznej w Soft Skin Wrocław fot.3

Osoby borykające się z nadmierną potliwością mogą skierować się po pomoc do Soft Skin. Nadmierna potliwość wiąże się z zastosowaniem leczenia ogólnego, miejscowego lub operacyjnego. O metodzie leczenia decyduje lekarz prowadzący. Soft Skin to jedyna taka klinika dermatologii i medycyny estetycznej, która jest polecana przez wszystkich pacjentów.

Soft Skin Dermaclinic

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7532154115
REGON
021847160
Siedziba
ul. Dąbrowskiego 32/1u
50-457 Wrocław