Ładowanie…

BADANIA PRENATALNE

Zacznij eksplorować

Mezoterapia igłowa Wrocław – oferta salonu Contour Studio

Mezoterapia igłowa Wrocław

Contour Clinic to wrocławska klinika urody. W swojej ofercie posiada ona szeroki wybór profesjonalnych zabiegów kosmetologicznych, medycyny estetycznej oraz laseroterapii. Zabiegi odbywają się w przyjaznych i eleganckich wnętrzach. Klinika korzysta z najnowocześniejszych technologii takich jak lasery ablacyjne i nieablacyjne, hydropeeling Aquapure oraz radiofrekwencja bezigłowa Venus Legacy.

W kompleksowej ofercie znajdują się również oxybrazjia czy mezoterapia igłowa oraz leczenie rumienia. Usługi kosmetologiczne wykonywane są z użyciem profesjonalnych kosmetyków min. peelingów chemicznych DermaQuest. Countour Clinic wykonuje zabiegi laserowego usuwania makijaży permanentnych, oraz ponownego ich wykonania zgodnie z najwyższymi standardami.

W ofercie znajdują się także metody wyszczuplające i modelujące sylwetkę, takie jak kriopoliza czy usuwanie celulitu falą akustyczną. Zabiegi wykonywane są przez profesjonalnie przeszkolonych pracowników, lekarzy i kosmetologów. Każda usługa poprzedzona jest specjalistyczną konsultacją.

Contour Studio Kosmetologia Estetyczna

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8971634131
REGON
020606738
Siedziba
ul. Legnicka 55/U5
54-203 Wrocław