Ładowanie…

BADANIA PRENATALNE

Zacznij eksplorować

Plisy okienne do gabinetów ginekologicznych z firmy Winrol Wrocław

WinRol to sklep, w którego ofercie znajdują się żaluzje drewniane i bambusowe, rolety rzymskie, zasłony, plisy okienne, żaluzje aluminiowe oraz klasyczne rolety okienne. Współpracował on z takimi firmami, jak Orsay, Makro, Lyko, Scandic Wrocław, Dolmed i EIT. Firma oferuje również akcesoria do drewna czyli drewnianą szczotkę do żaluzji i wosk do drewna.

plisy Wrocław

Plisy z oferty firmy WinRol Wrocław fot.1

Oferta sklepu jest niezwykle bogata i zawiera produkty o różnych kolorach i wykończeniach. Takie zróżnicowanie produktów sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dodatkowo, na stronie winrol.com.pl można obejrzeć gotowe realizacje, które pokazują jak wyglądają rolety i żaluzje w gotowych pomieszczeniach. Zawarte tam zdjęcia ukazują, że produkty sklepu WinRol pasują zarówno do tradycyjnych wnętrz, jak i do tych bardziej nowoczesnych.

plisy Wrocław

Plisy z oferty firmy WinRol Wrocław fot.2

Pracownicy sklepu służą swoim klientom profesjonalnym doradztwem w kwestii realizacji Twojego projektu. Dodatkowo warto odwiedzić stronę sklepu WinRol ze względu na znajdujące się tam artykuły z poradami profesjonalistów.

WinRol Rolety i Żaluzje

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8982119415
REGON
022023461
Siedziba
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a
53-324 Wrocław